فروشگاه اینترنتی زناشویی

فروشگاه اینترنتی زناشویی

فروشگاه اینترنتی زناشویی

فروشگاه اینترنتی زناشویی

بایگانی
  • ۰
  • ۰

همدلی در یک رابطه مهماگر کسی در وسط هیچ جا زندگی نکند و هیچ کس دیگر در معرض دید قرار نگرفته باشد، ممکن است نیازی به فکر کردن درباره دیگران نباشد. تنها چیزی که نیاز به فکر کردن در مورد نیازهای خودشان است، زندگی آنها بر اساس این نیازهاست.

با این حال، اگر این سیاه و سفید نیست، می تواند به این معنی باشد که آنها یک سگ دارند که باید مراقب باشند. اما حتی اگر آنها سگ داشته باشند، این چیزی نیست که زندگی آنها را مصرف کند.

طبیعت

علاوه بر آنچه که برای سگ خود انجام می دهند، می توانند به آنچه که در اطراف آنها می گذرد، کاری بکنند. اگر آنها از زمین مراقبت می کنند، می توانند به آنها اجازه دهند تا نوع غذای مورد نیاز خود را برای زنده ماندن رشد دهند.

این بدان معناست که آنها چندین چیز را تمرکز خواهند کرد و هنگامی که روی این چیزها تمرکز نکنند، می توانند درباره خودشان فکر کنند. این به طور کلی به نحوی متفاوت خواهد بود که اگر یک وقت در کنار دیگران صرف شود.

رسیدن به خارج

هنگامی که یک وقت برای کسی صرف می شود، برای آنها مهم است که اطمینان حاصل شود که آنها با نیازهای خود مواجه نیستند. یکی پس از آن با آنچه که درون آنها اتفاق می افتد، نمی شود. آنها از آنچه که برای فرد دیگر انجام می شود آگاهی دارند.

از طریق گسترش دادن به این طریق، به آنها اجازه می دهد تا شکاف موجود بین آنها را از بین ببرند. به عنوان یک نتیجه از این، آن را اجازه خواهد داد یکی به اتصال به شخص دیگری و خود را به یک طرف.

توجه

این اتفاق می افتد که یکی از آن ها را به چالش بکشد، به طوری که آنها علاقه مند به آنچه شخص دیگری می گویند. بدین ترتیب بدن نه تنها وجود نخواهد داشت؛ حضور آنها نیز وجود خواهد داشت.

و از آنجایی که آنها قادرند با آنچه که فرد دیگر می گذرد، تنظیم شود، برای آنها می شود بدانند که چه چیزی نیاز دارند. از طریق آگاهی از سیگنال هایی که فرد دیگر می دهد، فرد می داند چگونه پاسخ دهد.

رویکرد دیگر

اما حتی اگر کسی از آنچه نیاز دارد، آگاه نیست، این بدان معنا نیست که آنها نمی دانند چه کاری باید انجام دهند. تنها کاری که باید انجام دهیم این است که از آنها بپرسیم که آنها چه چیزی می توانند برای آنها انجام دهند.

مهم این است که کسی می تواند متوجه شود که کسی درست نیست و از اینجا می توان چیزی را در مورد آن انجام داد. سپس آن را به فرد دیگر روشن می کنیم که در مورد آنها مورد توجه است.

هر دو راه

هنگامی که یک رفتار در این راه و فردی که با آنها رفتار می کند، به همان شیوه رفتار می کند، می تواند به آنها اجازه ارتباط قوی دهد. و اگر وقت صرف وقت برای یک دوست، یک عضو خانواده یا شریک زندگی خود را نداشته باشد، مهم نیست که همیشه برای آنها مهم باشد.

یکی می تواند پیدا کند که اگر آنها در این صورت رفتار کنند، آنها نمی دانند که آنها می توانند به زودی با یک دوست جدید به پایان برسند. شخص دیگر می تواند ببیند که یکی از علاقه اش به نیازهایش است و این می تواند آنها را جذب کند.

همیشه یک راه است

وقتی کسی در رابطه با کسی است که همدلی داشته باشد، برای هر کاری که بتواند بروز کند، کار بسیار ساده ای است. اولا، هر دو آنها توانایی دیدن زمانی که چیزی درست نیست.

از طریق قرار دادن خود در کفش دیگر فرد، آنها قادر به درک آنچه که دیگر رفتن هر چند. از این جا، آنها می توانند به طریقی عذرخواهی کنند یا رفتار خود را تغییر دهند.

در تعادل

آنچه این نشان می دهد این است که این توانایی را دارد که بتواند دریافت کند. و به عنوان یک انسان وابسته به هم وابسته است، این به آن را بسیار آسان تر برای آنها برای رشد است.

از طریق یکی بودن دیگران برای دیگران وجود دارد که برای آنها وجود دارد. ممکن است یک زمان وجود داشته باشد که یکی برای دیگران وجود داشته باشد، اما آنها به نفع خود نرسیدند، و این نشان می داد که یکی دیگر از چیزهای دیگر ارزش خود را نداشت.

تجربه دیگر

اما اگر چه همدردی مهم است، این بدان معنا نیست که هر کس آن را داشته باشد یا اینکه هر یک از آنها یکسان است. بنابراین، اگر کسی همدردی نداشته باشد، تجربه آنها در این زمین بسیار متفاوت خواهد بود.

هنگامی که کسی بر نیازهای خود تمرکز می کند و به آنچه که برای دیگران انجام می شود علاقه مند نیست، آنها می توانند اعتقاد داشته باشند که افراد دیگر برای برآورده ساختن نیازهایشان وجود دارند. پس از آن خواهد شد که اگر چنین افرادی گسترش آنها است.

نگاهی انداختن

این به احتمال زیاد به این معنی است که آنها دوست ندارند و یا اگر آنها را انجام دهد، آنها را می توان توسط افرادی که از تعادل هستند، احاطه کرده است. این افراد می توانند تمایل به تمرکز بر نیازهای دیگران داشته باشند و آنها می توانند باور داشته باشند که نیازهای آنها مهم نیست.

یکی پس از آن می خواهد آنچه را که می تواند انجام دهد، بگیرد و این افراد فقط با آن مواجه خواهند شد. به نظر می رسد ممکن است به نظر می رسد که فرد توانایی خود را در کفش های دیگران قرار نمی دهد.

یک گزینه

بنابراین اگر یک نفر در رابطه است، مثلا، و شریک زندگی آنها مشکلی داشته باشد، آنها نمی توانند به آنجا بروند. ممکن است در نهایت به آنها بگوئید که "آن را به دست آورید" یا "حرکت کنید".

پس از آن می تواند شریک زندگی خود را به احساس غیر قابل اعتماد و به عنوان اگر آنها به آنها اهمیتی نمی دهند. اگر در رابطه آنها یک مشکل وجود داشته باشد، بسیار بعید است که هرچه بهتر شود؛ در حقیقت، می تواند حتی بدتر شود.

اطلاع

اگر فردی نیازهای خود را برآورده کند و با دیگران همدردی کند، برای آنها این کار ضروری است که اگر نیاز به آنها باشد، حیاتی است. و اگر کسی برای جذب افرادی که خود محور هستند مورد استفاده قرار گیرد، برای آنها ضروری است که آنها را بررسی کنیم که چرا آنها با این افراد مواجه هستند.

همانطور که اگر آنها خودشان را ارزیابی کنند، دیگر نمی توانند این افراد را جذب کنند (یا جذب کنند). در اینجا می توان از کمک یک درمانگر یا شفا دهنده استفاده کرد.

اولیور جی. ر. کوپر، نویسنده نویسنده، نویسنده و مربی، از انگلستان استقبال می کند. تفسیر و تجزیه و تحلیل دقیق او تمام جنبه های تحول انسان را شامل می شود، از جمله عشق، همکاری، عشق ورزیدن و آگاهی درونی. با بیش از هزار و سه صد مقاله عمیق که روانشناسی و رفتار انسانی را برجسته می کند، الیور با توصیه های صوتی خود امیدوار است. پروژه های فعلی او عبارتند از "گفتگو با قلب" و "برقراری ارتباط آسان".

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی