فروشگاه اینترنتی زناشویی

فروشگاه اینترنتی زناشویی

فروشگاه اینترنتی زناشویی

فروشگاه اینترنتی زناشویی

بایگانی
  • ۰
  • ۰

احساس رضایت برخی افراد در رابطهاگر کسی در حال حاضر در رابطه نیست، ممکن است متوجه شود که این تاثیری بر نحوه دیدن آنها نیست. پس از آن هنوز هم برای آنها امکان پذیر است که در مورد آنها چه احساسی داشته باشیم، و این امر برای آنها آسان تر می شود.

یک موجود انسانی

در نهایت، یک نفر نمی خواهد احساس کند که چیزی از دست رفته است و باید با کسی باشد تا کامل شود. در نتیجه، یکی از آنها قادر به لذت بردن از داشتن رابطه است، اما آنها بایدیکی باشند.

از طریق این راه، آنها قصد ندارند نیاز قوی به کسی داشته باشند؛ آنها قادر به درک شرکت خود خواهند بود. یکی از آنها زندگی خود را می زند و آنها را تا زمانی که یک رابطه جدید را شروع نکنند محفوظ نگه دارد.

مرزها

آنچه که احتمال دارد نشان دهد این است که یک حس قوی دارد که در آن شروع و پایان می شود و دیگران شروع و پایان می کنند. یکی نمی خواهد خود را به عنوان پسوند دیگران ببیند.

نه تنها از لحاظ جسمی جدا از دیگران خواهد بود، بلکه از لحاظ احساسی از آنها جدا خواهد شد. این چیزی است که به آنها اجازه می دهد تا به عنوان یک انسان کامل احساس کنند، و پس از آن می تواند عادی برای آنها به لحاظ ذهنی و احساسی پایدار باشد.

فردا

هنگامی که یک زندگی را به این طریق تجربه می کند، می تواند نشانه ای باشد که آنها دریافت آنچه که آنها نیاز به دریافت زمانی که آنها جوان تر بود. نیازهای انکشافی آنها برآورده شده است و این امر به آنها اجازه می دهد که به درستی توسعه یابند.

این امر می تواند چگونگی زندگی آنها بیشتر یا کمتر همیشه باشد و کسی نمی خواهد بداند که چطور زندگی متفاوت را تجربه می کند. یکی از آن ها به عنوان یک انسان وابسته آغاز می شود و به یک انسان وابسته تبدیل می شود.

تجربه دیگر

در عین حال شانس وجود دارد که فرد همیشه اینطور نبوده و می داند چطور می تواند زندگی متفاوت را تجربه کند. یکی از آن ها می تواند با افرادی که هنوز در زندگی زندگی می کنند همدردی کند.

بنابراین اگر آنها با کسی که در حال گذار از آنچه که انجام شده است با کسی تماس بگیرد، قادر خواهد بود از آنها حمایت کند. با این حال، این بدان معنا نیست که شخص دیگری بتواند آنچه را شنید، قبول کند، زیرا ممکن است آماده شنیدن آنچه که باید بگویند آماده نیست.

دو بخش

این چیزی که به نظر می رسد این است که همیشه چیز ساده ای نیست؛ آنها باید آماده باشند تا آن را بپذیرند. وقتی که آنها آماده تغییر هستند، آنها قادر به اعمال آنچه گفته شده است، خواهند بود.

سپس افرادی میخواهند که تغییر کنند اما نمیتوانند آنچه را که نیاز دارند را ببینند و افرادی هستند که اطلاعات درست داده شده اما هیچ علاقه ای به استفاده از آن ندارند. به همین دلیل است که یک وقت تلف کردن برای تلاش برای کمک به کسانی است که نمی خواهند کمک کنند.

یک تجربه کاملا متفاوت

هنگامی که فرد تنها در مورد خود احساس می کند زمانی که با کسی باشد، احتمالا نیاز به یک رابطه قوی دارد. پس از آن ممکن است مهم نیست که آنها تا زمانی که با کسی هستند.

این می تواند به این معنی باشد که آنها تمایل دارند تا افرادی را که سوءاستفاده می کنند، به پایان برساند یا ممکن است فقط افرادی را پیدا کنند که برای آنها مناسب نیستند. در هر صورت، این حوزه زندگی آنها بسیار تحقق نخواهد یافت.

ناتمام

اگر آنها از آنچه در حال وقوع است عقب بمانند و به آنچه که درون آنها اتفاق می افتد متمرکز شوند ممکن است احساس کنند که چیزی از دست رفته است. آنها قصد دارند یک انسان مستقل باشند، اما به نظر می رسد که آنها باید با کسی که احساس کامل داشته باشند، باشد.

یکی پس از آن نمی خواهد به یک انسان وابسته باشد؛ آنها یک انسان وابسته هستند. بنابراین، حتی اگر یک بدن خود را برای تجربه زندگی داشته باشد، می توان آن را مانند چیزی شبیه یک پوسته خالی.

مقررات هیجانی

نیاز آنها به برقراری ارتباط است که نمی خواهد نتیجه ای از نیاز آنها به اتصال و به اشتراک گذاشتن زندگی خود با یک انسان دیگر باشد؛ این راهی برای کنترل آنهاست. داشتن شخصیت، خلق و خوی خود را افزایش می دهد، و این باعث می شود که آنها قدرت خود را از دست بدهند.

در برخی سطوح، افرادی که با آنها روبه رو می شوند، احتمالا متوجه می شوند که چگونه در مورد خودشان احساس می کنند. یک فرد می تواند پیچیده کمتری داشته باشد و افرادی که در نهایت با آن روبرو می شوند، می توانند یک مجموعه برتری داشته باشند.

نگاه عمیق تر

سالهای جوانتر آنها ممکن است زمانی باشد که نیازهای انکشافی آنها برآورده نشود و این بدان معناست که آنها مورد آزار و اذیت قرار گرفته و یا نادیده گرفته شده اند. این باعث می شود که آنها بتوانند حس قوی خود را تشکیل دهند.

ارزش ذاتی آنها مورد تایید قرار نگرفت و آنها درد و آسیب زیادی را تجربه کردند. یکی پس از آن به نظر می رسد مانند یک بالغ، اما آنها مانند یک فرزند وابسته احساس می کنند، و این است که پس از آن آنها فقط احساس ارزشمند زمانی که آنها در یک رابطه هستند.

اطلاع

اگر فرد بتواند به این موضوع مربوط شود و آنها می خواهند زندگی خود را تغییر دهند، ممکن است لازم باشد که آنها با یک درمانگر یا یک شفا دهنده کار کنند. این به آنها فرصتی برای توسعه مرزها و همچنین اتصال به ارزش ذاتی آنها می دهد.

اولیور جی. ر. کوپر، نویسنده نویسنده، نویسنده و مربی، از انگلستان استقبال می کند. تفسیر و تجزیه و تحلیل دقیق او تمام جنبه های تحول انسان را شامل می شود، از جمله عشق، همکاری، عشق ورزیدن و آگاهی درونی. الیور با بیش از هزار و چهارصد مقاله عمیق که روانشناسی و رفتار انسانی را برجسته می کند، همراه با مشاوره صحیحش امیدوار است. پروژه های فعلی او عبارتند از "گفتگو با قلب" و "برقراری ارتباط آسان".

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی